Biga Denizatı Sitesi Arsa Alım Satım hizmetleri

Biga Denizatı Sitesi Arsa Alım Satım hizmetleri

Hayallerinizde Ki Yazlığa Bir Telefon Kadar Yakınsınız.


DENİZATI Çanakkale’nin Biga ilçesine 23 km mesafede bulunan, denize sıfır bir yazlık-kışlık sitedir. İstanbul’luların sayfiyesi olarak  tasarlanmış bu site Türkiye’nin 3. büyük tatil sitesi olarak anılmaktadır.

Denizden başlayarak, enine ve boyuna 1 er km toplam; 1 km2 lik bir alanda kurulmuş olan DENİZATI’nın; 30-40 m genişliğinde ve uçsuz bucaksız uzunlukta bir kumsalı bulunmaktadır. Koy ve körfezin oluşmadığı bir bölgede kurulduğundan; kuzeyden esen poyraz nedeniyle genelde hafif dalgalı bir denize sahiptir. Denizin durgun olduğu vakitlerde ise denizin güzelliğine diyecek yoktur. Balık her mevsimde boldur.

DENİZATI 1990 parselden oluşan, etrafı tamamen çevrili; 2 giriş kapısı olan ve bu kapılarda da bekçileri olan bir sitedir. İmarı % 15 + 15  2 kattır. Şu an 520 adet; tek katlı veya dubleks villa yapılmış olup, yazlık veya yaz-kış yaşanmaktadır. Bütün yolları açılmış, elektrik ve suyu çekilmiş olup, bugün alıp yarın evinizi yapmaya başlıya bilirsiniz.

DENİZATI’na ulaşım da son derece kolaydır. Yenikapı’dan Bandırma’ya feribotla gelinirse; buradan site sadece 68 km dir. Topçular’dan feribotla geçilirse de Bursa-Bandırma-Site sadece 265 km dir.

Siteden Biga 23 km, kaplıcalarıyla ünlü Gönen 24 km, Erdek ise 53 km dir.

hazır emlak sitesi